Numylėtiniai ir gi turi aura ir čakras "AuraGi"

Ar gyvūnai ir augalai taip pat turi biolaukus?

Žinoma, turi. Tik, deja, kol kas neatlikta išsamesnių tyrimų. Netgi negyvosios gamtos sudėtinės dalys, pavyzdžiui, akmenys arba mineralai, taip pat turi savo spinduliavimą, kurį galima nufotografuoti. Mačiau tokių studijų, kur buvo tyrinėjami antikvariniai daiktai, tarkime, visiškai naujas ir senovinis žiedas, įrodyta, kad jų spinduliuojamo elektromagnetinio lauko pobūdis skiriasi. Pavyzdžiui, žmogus, užsimovęs tyrime naudotą antikvarinį žiedą, pasijuto prastai. Vadinasi, jame greičiausiai liko buvusio savininko neigiama energija.

Todėl skambinkite ir užsirašykite aura ir čakra diagnostikai.

Naujai atvežtas į Lietuva aurą ir čakras skanuojantis aparatas turi papildoma įrangą ir gali išmatuoti biolauką ir jūsų numylėtiniems, tai yra būtent jūsų numylėtiniams, taip pat kaip ir jums galima nustatyti negalavimų priežastis ir būtent šitame jums gali padėti aura diagnostika, nors dauguma žmonių negali biolauko pamatyti ar pajausti, specialiais prietaisais jį galima nufotografuoti. Su tokia technika ir dirba auradiagnostas Gintas Gliaudelis.

Gintas Gliaudelis
Gintas Gliaudelis


Norintiems sužinoti apie save daugiau ir suprasti kas jumyse vyksta, kas įtakoja jūsų gyvenimo kokybę, kviečiame rašyti, skambinti ir būti su mums, kadangi tik žinantis gali keistis ir įtakoti savo gyvenimo kokybę.

Gauk naujienas

Skaityti plačiau …..

Parengta pasirėmus “terapija tau” publikacija

Leave a Reply