AuraGi A Dabkevičius sako

Biolaukų tyrinėtojas žmogų mato visai kitaip

A. Dabkevičius sako, kad biolauke yra informacija apie fizinę ir energinę žmogaus būklę.

Su tuo negalima nesutikti, kadangi nuo šiol galima tiesiog tai pamatyti ir ne tik pamatyti, jeigu o tyrinėti lauko ir čakrų pasikeitus ir šituose tyrinėjimuose jums padės aura diagnosto G. Gliaudelio teikiamos paslaugos kurių metu aura diagnostinio aparato dėka galima pamatyti viską savo akimis.

Arūnas MARCINKEVIČIUS

Su terminu „biolaukas“ visi ne kartą esame susidūrę ir patys šį žodį neretai vartojame, kai nesėkmingai susiklosto santykiai su kitais žmonėmis: sakome, kad nesutapo biolaukai. Pasak technikos mokslų daktaro, biolaukas (arba aura) – tai energinė struktūra, esanti tiek materialaus kūno viduje, tiek išorėje. Ir, pasirodo, ji labai svarbi mums patiems. Biolauke yra informacija apie fizinę ir energinę žmogaus būklę, biolaukas atspindi žmogaus emocijas, mintis ir ketinimus. Ir visa ši informacija gali būti pateikta nuotraukoje bei panaudota asmens psichofiziologinei būklei nustatyti.

Bioenerginis žmogaus laukas perteikia informaciją apie visas gyvybines organizmo funkcijas ir sritis. Iš biolauko nuotraukos galima spręsti, kokia yra žmogaus būsena, koks jo charakteris, kas šiuo metu jam kelia nerimą, kuo užsiėmęs jo protas ir apskritai ko jis siekia gyvenime. Žodžiu, apibendrina savo kasdienių tyrimų sritį pašnekovas, biolaukas – tai žmogaus fizinės, energinės, emocinės ir dvasinės būklės indikatorius, nes jame užšifruota informacija (tereikia mokėti ją perskaityti) apie problemas, kurių, deja, neįmanoma nustatyti įprastiniais medicininiais tyrimais.

Tyrinėjimai davė rezultatų

Beje, pirmą kartą mokslo istorijoje žodį „biolaukas“ pavartojo rusų mokslininkas biologas Aleksandras Gurvičius dar 1912 metais. Dirbdama šioje srityje ne vienus metus ir yra pateikti du šio reiškinio apibrėžimai: mokslinis ir ezoterinis.

Biolaukas (bioenerginis žmogaus laukas) moksliniu požiūriu – tai gyvų organizmų išspinduliuojamų fizinių ir kitų laukų visuma: elektromagnetiniai laukai (šiluma (infraraudonieji spinduliai), mikrobangos, akiai matomo spektro emisija (fotonų srautas), radioaktyvioji spinduliuotė, taip pat kvapas, prakaitas, netgi garsas) ir kitos prigimties laukai (šiuo metu dar mažai ištyrinėti) – kvantiniai ir torsioniniai.

Biolaukas (arba aura) ezoteriniu požiūriu – tai žmogaus subtilusis energoinformacinis laukas, dažniausiai – elipsės formos, sudarytas iš skirtingų vibracinių lygių sluoksnių.

Literatūroje aprašyta, kad aura turi septynis sluoksnius. Jos struktūra primena rusišką žaislą, vadinamą matrioška. Mažiausia „lėlytė“ – tai fizinis kūnas, kiek didesnė – energinis, arba eterinis, paskui – astralinis, arba emocinis, dar didesnis kūnas – mentalinis, arba minčių, tada – karminis, arba priežastinis, šeštasis – bodhialinis, arba intuityvusis, septintasis – atminis, arba dvasinis. Kūnų pavadinimai kilo iš sanskrito kalbos ir yra aprašyti itin senuose istoriniuose veikaluose. Juos savo tekstuose vartoja ir dabartiniai autoriai.

Nors dauguma žmonių negali biolauko pamatyti ar pajausti, specialiais prietaisais jį galima nufotografuoti. Su tokia technika ir dirba auradiagnostas Gintas Gliaudelis.

Skaityti plačiau …..

Gintas Gliaudelis
Gintas Gliaudelis


Norintiems sužinoti apie save daugiau ir suprasti kas jumyse vyksta, kas įtakoja jūsų gyvenimo kokybę, kviečiame rašyti, skambinti ir būti su mums, kadangi tik žinantis gali keistis ir įtakoti savo gyvenimo kokybę.

Gauk naujienas

Parengta pasirėmus http://www.savaitė.lt publikacija

Leave a Reply