Aura Koorekcija

Į Lietuvą yra atvežtas unikalus aparatas AURACLOUD 3 D PRO, kuris padės Jums atskleisti Jūsų auros asmenybės tipą, tai yra pirmas žingsnis siekiant suprasti CHI -energetinę pusiausvyrą, kuris taip pat nuskaito auros ir čakrų parametrus, o auradiagnostas Gintas Gliaudelis pateiks jums išsamia 15 puslapiu ataskaitą, paaiškinimus, iššifravimus, rekomendacijas- ką reikėtu daryti, kad pagerinti savijauta, emocine būklę, gyvenimo kokybę.

Aura korekcija tai ne visai išsamus terminas, kadangi mūsų aura, mūsų biolaukas yra priklausomas nuo čakrų veikimo, intensyvumo, nuo pačio biolauko būkles, nuo energijos lygio, dažnio ir t.t. Todėl ir korekcijos būdų gali būti įvairių. Vienas iš mano naudojamu būdų, kuris apima visa korekcijos spektrą yra elektromagnetinis- “Reiki Tips”.

Kas tai – Elektromagnetinis- “Reiki Tips”

Šios reabilitacijos metu, vykdomas elektromagnetinis biolauko poveikis, jūsų čakroms yra keičiamas jūsų čakrų spinduliavimo dažnis. Tokiu būdu vykdoma korekcija padeda subalansuoti energetini lauka, centrus, susiformuoti tinkamai auros spalvai. Seansas vidutiniškai trunka nuo 30 minučių, ir jau net po pirmo seanso matomi akivaizdūs pasikeitimai. 

Seanso kaina, priklausimai nuo poveikio trukmes (kiekvienu atvėju derinama).

Kaina nuo 30 euru.

Skambink ir sužinok daugiau

AuraGi – diagnostika

Skaityti daugiau

Ar gyvūnai ir augalai taip pat turi biolaukus?
Žinoma, turi. Tik, deja, kol kas neatlikta išsamesnių tyrimų. Netgi negyvosios gamtos sudėtinės dalys, pavyzdžiui, akmenys arba mineralai, taip pat turi …
Kaip charakteris susijęs su biolauku?
Teko matyti žmonių, kurių biolaukai labai gražūs, glotnūs, tolygios ovalo formos. Tokios asmenybės būna labai ramios, nepanikuodamos reaguoja į nenumatytas situacijas …