Aura diagnostika

Nuo šiol mitai išsisklaido ir jūs savo aurą galite pamatyti akivaizdžiai, tai yra atvažiuojate ir ekrane matote savo auros spalvas, čakras, čakrų darbą, intensyvumą, tai yra akivaizdžiai matote tai apie ką ankščiau tik girdėjote.

Nuo šiol nereikės tikėti aklai žmonėms, pasakojantiems apie jūsų aurą, čakras o galima bus pačiam pamatyti ir pasitikrinti ar jums yra sakoma tiesa.

Į Lietuvą yra atvežtas unikalus aparatas AURACLOUD 3 D PRO, kuris padės Jums atskleisti Jūsų auros asmenybes tipą, tai yra pirmas žingsnis siekiant suprasti chi -energetine pusiausvyrą, kuris taip pat nuskaito auros ir čakrų parametrus, o auradiagnostas Gintas Gliaudelis pateiks jums išsamia 14 puslapiu ataskaitą, paaiškinimus, iššifravimus, rekomendacijas- ką reikėtu daryti, kad pagerinti savijauta, emocine būklę, gyvenimo kokybę.

Ką tai man duoda paklausite jūs, išskyrus tai, kad galėsiu pamatyti akivaizdžiai kokiame stovyje yra mano čakros ir aura laukas – ogi labai daug, sužinosite ir savo asmenybes tipą su visa iš to ištekančia informacija, vykdant reguliarią diagnostiką galima bus nustatyti tendencijas koks gyvenimo būdas, kokios praktikos, kokie vaistiniai preparatai veikia jūsų organizmą ir į kokia pusę, tai yra ar jums iš tikrųjų tai padeda o gal tai tik imitacinis pagerėjimas kuris iš tikrųjų veda dar prie blogesnių pasekmių.

Todėl siūlau kiekvienam žmogui pasitikrinti savo sveikatos stovį, suprasti kas su juo vyksta ir reguliariai stebėti pasikeitimus, tai užtikrins jūsų ne tik sveikatos stebėseną, bet ir aplinkinio pasaulio bei artimųjų žmonių elgesį jūsų atžvilgiu. Nėra paslaptis, kad būtent nuo mūsų auros ir čakrų būsenos priklauso gyvenimo kokybė, santykiai šeimoje, santykiai su aplinkiniais ir darbe, šeimos galimybės užsidirbti pinigus ir aplinkinių požiūris į jus, tai yra visi esminiai dalykai įtakojantys mūsų galimybę džiaugti gyvenimu ir būti laimingais.

Seanso trukmė – 30 min.

Kaina – 30 Euru

Skambink ir sužinok daugiau

AuraGi diagnostika
AuraGi diagnostika

Sužinoti daugiau

Ar gyvūnai ir augalai taip pat turi biolaukus?
Žinoma, turi. Tik, deja, kol kas neatlikta išsamesnių tyrimų. Netgi negyvosios gamtos sudėtinės dalys, pavyzdžiui, akmenys arba mineralai, taip pat turi …
Kaip charakteris susijęs su biolauku?
Teko matyti žmonių, kurių biolaukai labai gražūs, glotnūs, tolygios ovalo formos. Tokios asmenybės būna labai ramios, nepanikuodamos reaguoja į nenumatytas situacijas …