Kvantinė Koorekcija

Dar vienas iš naudojamų būdų yra kvantinio lauko korekcija ir tokiu būdų – pašalinimas šakninių priežasčių įtakojančių mūsų gyvenimo įvykius. Šis metodas paremtas naujausiomis mokslinėmis žiniomis.

Kvantiniame laukia nėra laiko sąvokos ir yra surinkta visa informacija įtakojanti tolimesnius mūsų gyvenimo įvykius, todėl nustačius įvykių priežastis, kurios įvyko praeityje ir tas priežastis pašalinus, mūsų kvantiniame lauke, pasikeičia ir mūsų šiandieninis gyvenimas ir mūsų ateitis.

Kadangi nelieka priežasčių – įtakojančių neigiamus gyvenimo įvykius, tai mums tampa lengviau gyventi ir mes su palengvėjimu atsipučiame ir pradedame regeneruotis, tai yra mūsų kūnas pavargęs ir išsekęs nuo kovos, pradeda ilsėtis.

Mūsų aura ir čakros pradeda veikti teisingai, biolaukas pradeda atsistatinėti, bet tai ne vienos dienos procesas. Organizmo atsistatymo metu, mes rekomenduojame naudoti NeoLife maisto papildus, kurie padeda greitai atsistatyti organizmui.

Savaime suprantama, kad po kvantinės korekcijos reikalinga ir toliau vykdyti čakrų, aurą korekcinius veiksmus, kad kuo greičiau atstatyti mūsų kūno ir emocijų pusiausvyrą.

Skambink ir sužinok daugiau

AuraGi – diagnostika

Skaityti daugiau

Ar gyvūnai ir augalai taip pat turi biolaukus?
Žinoma, turi. Tik, deja, kol kas neatlikta išsamesnių tyrimų. Netgi negyvosios gamtos sudėtinės dalys, pavyzdžiui, akmenys arba mineralai, taip pat turi …
Kaip charakteris susijęs su biolauku?
Teko matyti žmonių, kurių biolaukai labai gražūs, glotnūs, tolygios ovalo formos. Tokios asmenybės būna labai ramios, nepanikuodamos reaguoja į nenumatytas situacijas …