Auragi gali nustatyti nesutarimu priežastis

Kaip charakteris susijęs su biolauku?

Teko matyti žmonių, kurių biolaukai labai gražūs, glotnūs, tolygios ovalo formos. Tokios asmenybės būna labai ramios, nepanikuodamos reaguoja į nenumatytas situacijas ir pan. Tačiau būna ir tokių biolaukų, kurių nuotraukos primena ežiukus, t. y. jie tarsi iškandžioti, spygliuoti. Tokie žmonės labai ūmūs, reaguoja į smulkmenas, greitai užsigauna, supyksta, įdomu tai, kad lygų biolauką turintis asmuo gali prisiderinti prie bet kokio kito žmogaus, netgi turinčio „ežiuko” biolauką. Tačiau jei į vieną kambarį įleisime du „ežiukus”, gali prastai baigtis. Tokie biolaukai niekada nesutaps.

Du žmonės, turintys tokius biolaukus, tarpusavyje konkuruos, ginčysis, kuris gražesnis, protingesnis ir pan.. Ankščiau buvo sakoma, kad aura – sudėtinga ir neapčiuopiama, labiau filosofinė sąvoka, bet dabar viskas pasikeitė, aura ir čakros tapo apčiuopiamos matomos ir jas galima tyrinėti taip pat kaip elektros lauką.

Todėl skambinkite ir užsirašykite aura ir čakra diagnostikai.

Jeigu neseniai sutiktas žmogus, pavyzdžiui, naujas bendradarbis, tiesiog nei iš šio, nei iš to erzina, ar gali būti, kad nesutampa biolaukai?

Žinoma, gali. Tačiau priežastis gali būti ir psichologinės problemos. Juk žmogaus psichika taip pat yra auros sistemos dalis. Pasakojau apie emocinį ir mentalinį (minčių) auros sluoksnius. Juose slypi mūsų psichika. Be to, kaip minėjau, nagrinėjant šiuos ir panašius klausimus, svarbi ir socionikos teorija. Jeigu dviejų asmenybių tipai kardinaliai skiriasi, jos gali nuolatos konfliktuoti. Žinoma, tai galioja tik tuo atveju, jei žmogus nesutaria tik su vienu konkrečiu asmeniu, o ne su visais įmonės darbuotojais. Taigi reikia ieškoti nenusisekusių tarptipinių santykių šaknų, rasti pagrindinių nesutarimų priežastis.

O būtent šitame jums gali padėti aura diagnostika, nors dauguma žmonių negali biolauko pamatyti ar pajausti, specialiais prietaisais jį galima nufotografuoti. Su tokia technika ir dirba auradiagnostas Gintas Gliaudelis.

Gintas Gliaudelis
Gintas Gliaudelis


Norintiems sužinoti apie save daugiau ir suprasti kas jumyse vyksta, kas įtakoja jūsų gyvenimo kokybę, kviečiame rašyti, skambinti ir būti su mums, kadangi tik žinantis gali keistis ir įtakoti savo gyvenimo kokybę.

Gauk naujienas

Skaityti plačiau …..

Parengta pasirėmus “terapija tau” publikacija

Leave a Reply