Imuninė sistema

AuraGi – Imuninės sistemos atstatymas

Imuninė sistema

Mūsų kūnas sukurtas taip, kad pats galėtu kovoti su susirgimais, kuriuos provokuoja virusai, bakterijos, gyvenimo sąlygos, stresai ir taip toliau…

Kodėl mūsų kūnas sako mums gana?

Kodėl gi mes tada sergame?

Kodėl mus paguldo į lovą?

Todėl kad nori mums pasakyti, kad tu neteisingai maitiniesi ir todėl aš daugiau negaliu, man sunku, aš pavargau ir man reikalinga pagalba. Liga tai vienintelis mūsų kūno įrankis, leidžiantis pasakyti, perspėti mus apie tai, kad reikia kažką daryti, reikia padėti kūnui.

Ir ką gi mes dažnai darome, o gi perkame vaistines medžiagas, kurios slopina ligos požymius, sumažina temperatūrą, numalšiną skausmą, tai yra apgaudinėjame mūsų organizmą o tikrosios priežasties, dėl kurios organizmas kelią aliarmą, nesprendžiame.

Mūsų organizmas ir toliau bando pasakyti, daryk kažką, padėk man o mes ir vėl nutildome šiuos simptomus ir ką mes gauname galutiniame rezultate – chroniškas, įsisenėjusias ligas, kurių niekas nežino kaip gydyti.

Ir visa tai dėl to, kad mes negirdime savo organizmo, neduodame organizmui to ko reikia o būtent natūralių, iš maistinės grandinės, maistinių medžiagų, kurios ir gali padėti organizmui atsistatyti, atstatyti ląsteles, pakelti imuninę sistemą ir sugrąžinti mūsų organizmą į normalų darbą.

Todėl itin svarbu naudoti natūralius iš maisto grandinės pagamintus maisto papildus o ne sintetinius vitaminus, kurie ilgalaikėje perspektyvoje žaloja mūsų organizmą. Taip sintetiniai vitaminai pigesni, bet mūsų organizmas yra vienintelis, mes turime jį tik vieną ir todėl saugokime, lepinkime ir prižiūrėkime jį tinkamai.

Mes siūlome NeoLife maisto papildus, vitaminus, odos ir plaukų priežiūros, namų priežiūros gaminius, kurie pagaminti iš natūralių sudedamųjų dalių ir tausoja mūsų organizmą ir aplinką.

NeoLife maisto papildai ir vitaminai – yra pagaminti iš maistinėje grandinėje naudojamų medžiagų, todėl yra visiškai natūralūs ir juos ne tik galima, bet ir reikia naudoti pastoviai, tai yra pastoviai padėti mūsų organizmui susitvarkyti su gyvenimo iššūkiais.

NeoLife odos, veido ir plaukų priežiūros priemonės – yra pagamintos iš natūralių medžiagų, turi eco, cosmos sertifikatus ir yra itin tausojanti ir efektyviai padedanti mūsų kūnui priemonė.

NeoLife namų priežiūros gaminiai – kurie yra natūraliai suyrantys, nealergiški ir todėl naudodami šiuos produktus jūs tausojate ne tik savo kūną, bet ir aplinką, tai yra mūsų Žemę.

Paskambinkite ir mes kartu aptarsime, būtent kokie NeoLife produktai padės tau išspręsti, būtent tavo problemas, skausmingas situacijas.

Skambink ir sužinok daugiau

AuraGi maisto papildai

Sužinoti daugiau

Ar gyvūnai ir augalai taip pat turi biolaukus?
Žinoma, turi. Tik, deja, kol kas neatlikta išsamesnių tyrimų. Netgi negyvosios gamtos sudėtinės dalys, pavyzdžiui, akmenys arba mineralai, taip pat turi …
Kaip charakteris susijęs su biolauku?
Teko matyti žmonių, kurių biolaukai labai gražūs, glotnūs, tolygios ovalo formos. Tokios asmenybės būna labai ramios, nepanikuodamos reaguoja į nenumatytas situacijas …